حاجی‌پور در نطق میان‌دستور مجلس:

نماینده مردم آمل در مجلس با انتقاد از واردات برنج گفت: برنج و محصولات در شالی کوبی ها باقی مانده و آقای مخبر و وزیر کشاورزی قول دادند اما چه شد مجدد ثبت سفارش ها باز شد و برنج های وارداتی توزیع شد؟ مگر رهبری بر حمایت از تولید تاکید نکردند چرا از واردات حمایت می شود.

مجلس شورای اسلامی از پایگاه خبری رجانیوز به دلیل انتشار خبر کذب و بی اساس شکایت کرد.

برخی رسانه‌ها که منافع‌شان در اختلاف میان دولت و‌مجلس است به دنبال بزرگ‌نمایی اختلافات فنی و کارشناسی بر سر لایحه بودجه و تبدیل آن به عاملی برای اختلاف قوا هستند.

 عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی ضمن پیش‌بینی وضعیت نمایندگان در انتخابات اسفندماه مجلس، گفت: ۷۰درصد نمایندگان مجلس برای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس تأیید صلاحیت می‌شوند.

توسلی نماینده مجلس:

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ و عضو کمیسیون اقتصادی در مجلس یازدهم در مجلس با اشاره به محورهای مهم نشست هم اندیشی و همکاری مجلس و قوه قضاییه گفت: مجلس در تلاش برای کمک به تامين کادر قضایی و اداری قوه قضائیه است.

حسین رجایی نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی در باره اخبار یکی از احزاب سیاسی را تکذیب کرد.

  نمایندگان مردم در مجلس با بررسی دوشوری لایحه الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (۳) موافقت کردند.                       

رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی درگذشت «پروانه معصومی» هنرمند پیشکسوت و بازیگر توانمند سینما و تلویزیون را تسلیت گفت.            

نشست خبری رئیس فراکسیون جمعیت و حمایت از خانواده مجلس، و جمعی دیگر از اعضای این فراکسیون امروز سه شنبه ۲۳ آبان ماه ۱۴۰۲ با حضور خبرنگاران پارلمانی برگزار شد.                                                    

رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس در توئیتی از ابطال موافقت‌نامه احداث پتروشیمی میانکاله خبر داد.                       

نماینده مردم تهران در مجلس در تذکری خطاب به رئیس جمهور، گفت: به درستی گشت ارشاد مدیران را آغاز کردید تا مدیران غیرتحول خواه را کنار بگذارید و در مواردی اقدامات خوبی نیز انجام شد اما ظاهرا در وزارت نفت کارتان گره خورده است.

رفیعی:

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات یکی از مهمانان اخیر صداوسیما که در تضاد با همدلی ایجاد شده و وحدت ملی است، تصریح کرد: اما کاش در دعوت مهمان‌ها و تریبون دادن به آن‌ها دقت بیشتری داشته باشد. 

نمایندگان مجلس به فرماندهی انتظامی اجازه دادند به سامانه های نظارتی (کنترلی) و مراقبتی هوشمند معابر اصلی، میادین و بزرگراه ها در مراکز استان ها و کلانشهرها دسترسی داشته باشند.              

روز یکشنبه(30 مهرماه 1402) نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی از ساعت 6 و 45 دقیقه صبح جلسه غیر علنی را آغاز کردند و جلسه علنی هم در سه نوبت صبح و عصر برگزار شد.

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس گزارش این کمیسیون در خصوص بررسی علل و عوامل کمبود نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش در سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ و ارائه راهکارهایی برای رفع آن را قرائت و تصریح کرد.

 نشست علنی مجلس شورای اسلامی به ریاست عبدالرضا مصری، نائب رئیس قوه مقننه آغاز شد و ادامه بررسی برنامه هفتم توسعه در دستور کار قرار دارد.                        

 تعدادی از نمایندگان در انتخابات ثبت نام نکردند و حدود ۲۲ نماینده رد صلاحیت شدند. تعدادی از نمایندگان نیز در بحبوحه رقابت‌های انتخاباتی انصراف دادند.