• رهبر انقلاب در دیدار با کارگران مسئله بیمه‌ها را برای جامعه کارگری مهم خواندند و با انتقاد از اجرانشدن سیاست‌های کلی تأمین اجتماعی، گفتند: این سیاست‌ها، مدت‌ها پیش ابلاغ شد و رئیس جمهور هم دستور تهیه آئین‌نامه‌ را داد اما در عمل، کارها جلو نرفته و سیاست‌ها اجرا نشده است.

 با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضائیه، آیین تکریم حجت‌الاسلام مصدق معاون اول قبلی دستگاه قضا و معارفه حجت‌الاسلام خلیلی معاون اول جدید عدلیه برگزار شد.

آمریکا با بهترین نیرو‌ها و بالاترین تجهیزات با قصد آزاد کردن جاسوسانش و براندازی نظام انقلاب اسلامی به صحرای طبس آمد، ولی به امر خدا به دست شن‌ها متحمل شکست و رسوایی مفتضحانه‌ای شد.

رئیس قوه قضائیه گفت: علاوه‌بر وظایف ذاتی و قانونی که فراجا در حوزه عفاف و حجاب دارد، در ستاد عفاف و حجاب نیز مأموریت‌هایی برعهده این نهاد گذاشته شده است.

 فرمانده کل قوا در دیدار با جمعی از فرماندهان عالی نیروهای مسلح: موضوع تعداد موشک‌های شلیک شده و یا موشک‌های به هدف اصابت کرده که طرف مقابل بر روی آنها متمرکز شده، موضوع دست دوم و فرعی است، موضوع اصلی ظهور قدرت اراده ملت ایران و نیروهای مسلح در عرصه بین‌المللی و اثبات آن استطرف مقابل نیز، که ناراحتی از همین موضوع است.

روزنامه‌های آمریکایی و صهیونیستی متفق‌القول هستند که دولت نتانیاهو در حمله به کنسولگری ایران در دمشق دچار محاسبه اشتباه بسیاری بدی شد و تاوانش را پرداخت کرد.

معاون اجرایی رئیس جمهور با کنایه پاسخ یک رسانه غربی درباره وضعیت مسئولان ایران را داد.

دبیرکل جبهه پایداری با ارسال پیامی درگذشت معون اول دولت نهم را تسلیت گفت.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران گفت: مسؤولان بررسی کنند که کجاها است که مردم احساس نارضایتی دارند.

سیدمحمد حسینی:

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با ارسال پیام تسلیتی مناسبت درگذشت معاون اول دولت نهم، نوشت: ین عالم وارسته، انقلابی و ولایی و مدیر متدین و جهادی، عمر با برکت خود را وقف خدمت به مردم و نظام اسلامی کرد.

منابع غربی می‌گویند اسرائیل تصمیم داشته است دوشنبه شب عملیات علیه ایران را اجرا کند.

فرمانده سپاه حفاظت و امنیت مراکز هسته‌ای کشور با تاکید بر امنیت کامل مراکز هسته‌ای کشور در واکنش به تهدید رژیم صهیونیستی برای حمله به این مراکز  گفت: تجدید نظر در دکترین و سیاست‌های هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران و عدول از ملاحظات اعلامی گذشته محتمل و قابل تصور است.

پرویز داودی معاون اول دولت نهم صبح امروز (پنجشنبه، 30 فروردین) دار فانی را وداع گفت.

رئیس جمهور در مراسم رژه روز ارتش: اگر قرار بود اقدامی گسترده‌تر علیه رژیم صهیونیستی انجام شود، می دیدند چیزی از رژیم صهیونیستی باقی نمی‌ماند ولی قرار بود، اقدام محدود و تنبیهی علیه رژیم صهیونیستی انجام شود و مراکزی که علیه ما اقدام شده بود، برخورد شود.

رئیس‌جمهور روسیه پاسخ ایران به حمله اسرائیل به کنسولگری ایران در دمشق را بهترین روش برای تنبیه متجاوز و جلوه‌ای از درایت و عقلانیت رهبران ایران توصیف کرد.          

رسانه‌ی صهیونیستی: انتظار نداشتیم کاپیتان سابق تیم ملی ایران به کشور خود بخاطر عملیات علیه اسرائیل حمله کند!

 رسانه‌ها تصاویری از پایگاه هوایی نواتیم در جنوب فلسطین اشغالی را منتشر کرده‌اند که در آن تخریب ناشی از برخورد موشک‌های ایران قابل مشاهده است.

تحلیلگر صهیونیست گفت: حملۀ بی‌سابقه ایران به اسرائیل، حتی شدید‌تر از حمله روسیه به اوکراین بود اما نمی‌دانم که نوبت بعد، ایران سه هزار موشک و پهپاد شلیک می‌کند یا بیشتر.