هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال امروز با برگزاری ۳ دیدار برگزار شد که استقلال در دیدار خانگی مقابل شمس آذر در دقایق پایانی اوضاع این تیم پیچیده شد و باعث شد تا استرس بر آبی پوشان حاکم شود.                            

پرسپولیس با پیروزی مقابل صنعت نفت قعرنشین  ۵۲ امتیازی شد و تا پیش از بازی فردای استقلال و شمس آذر موقتا در صدر جدول قرار گرفت.

 تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان با کسب 9 مدال رنگارنگ قهرمان آسیا شد.

دو مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان به حمله موشکی و پهپادی ایران به مواضع اسرائیل واکنش نشان داند.

هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال امروز (جمعه) با برگزاری ۸ دیدار پیگیری شد. 

غبطه تهرانی ها به مازندرانی ها:

اما این مدیر جوان که بی شک برای این صدارت باید بیش از اینها به تجارب مدیریتی می رسید می بایست توجه کند که ایجاد آرامش روانی و فکری در بین جامعه کشتی و علمی سازی توسعه این رشته، راهبرد اصلی برای پیشبرد مسیر مترقی ورزش فوق به شمار می رود.

 تیم ملی کشتی آزاد ایران با کسب سه مدال طلا و یک برنز شروعی طوفانی در مسابقات آسیایی 2024 داشت.                                     

پرسپولیس با پیروزی مقابل گل‌گهر سیرجان اختلاف خود با استقلال صدرنشین را به عدد یک رساند و شانه به شانه استقلال قرار گرفت.

هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال ایران امشب(شنبه 18 فرودین ماه 1403) با برگزاری ۳ دیدار آغاز شد و استقلال متوقف شد و ملوان برنده دربی بزرگ شمال بود.                             

رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی قهرمانی تیم ملی هاکی روی یخ دختران ایران اسلامی در رقابت‌های قهرمانی آسیا- اقیانوسیه را تبریک گفت.                          

 یک مرد ثروتمند که اولین سال حضورش در فوتبال ایران را تجربه می‌کند، باکی از در افتادن با بزرگان لیگ برتر خلیج فارس ندارد و صراحتا نظراتش را به زبان می‌آورد.                                    

در روزهای آغازین سال نو و شروع دوباره تمرینات استقلال خبری از مدیرعامل باشگاه نیست.
سید جواد حسینیان در قامت یک مدیر ملی:

برای تصدیق این گزارش میتوانیم به برگزاری انواع همایش، یادواره شهدا و مناسبت های ملی و مذهبی از سوی سید جواد حسینیان یاد کنیم که در تعمیق روابط قشر زحمتکش کارگر با آرمان های انقلاب و شهدا، اثرگذاری ملموسی داشته است.

تیم ملی فوتبال ایران در مرحله انتخابی جام‌جهانی توانست با یک گل ترکمنستان را در عشق‌آباد شکست دهد.

دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تا یک هفته آینده تسلیم مالکین جدید خود خواهند شد.

دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و ترکمنستان با برتری پر گل شاگردان قلعه نویی به پایان رسید.

کل افتخارات فوتبال را مقایسه کنیم با افتخارات حسن یزدانی، هرچند قیاسی است که نتیجه آن کاملاً مشخص است و یزدانی بدون قیاس هم بالاست، اما وقتی با جماعت متوهم و خود بزرگ‌بین فوتبال که شجاع خلیل‌زاده تنها یکی از آنهاست روبه‌رو هستیم، بد نیست برای گوشمالی دادن به این زیاده‌خواهان همیشه بازنده نکاتی را یادآور شویم.