دفتر مقام معظم رهبری در اطلاعیه‌ای اعلام کرد چهارشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۳ روز اول شوال المکرم و عید سعید فطر است.

در فضیلت عید فطر و اعمال مستحبی این شب رویات و احکام ویژه ای بیان شده که تورقی بر آن، مروری دوباره برای تجدید عهد با خدا برای بندگی و بازگشت به فطرت پاک هر انسانی است.

 

 این جریمه‌ها ممکن است شامل پرداخت جریمه نقدی، امتیاز منفی در پرونده رانندگی، تعلیق یا لغو گواهینامه رانندگی، یا حتی محکومیت به زندان باشد.

 دنیا دار عمل و عکس‌العمل است، یعنی انسان هر کاری را که انجام بدهد، ممکن است نتیجه آن را در دنیا ببیند و گرفتار یک سری بلاها و مصیبت‌ها ‌شود.

فرصتی برای توسعه خدمات اثرگذار به مردم:

در نگاهی به عملکرد وی در مدیریت سازمان عمران شهرداری ساری نیز باید عنوان داشت اگر روحیه جهادی سید کمال آقامیری نبود بی شک مهدی عبوری نمیتوانست در سال های شهردار بودن خود به چنین کارنامه ی موفقی در اجرای پروژه های شاخص عمرانی شهر ساری دست یابد.

امیری سوادکوهی:

خدای متعال سوره ای دارد به نام اشک که آن را بر دلهای مضطر نازل می‌کند تا بارش رحمتش بر قلبهای شکسته و تنهای روزگار فرود آرد و کویر تفتیده ی جان را با طراوتش سیراب نماید.

با تداوم بارش‌ها تا اواخر هفته در کشور، برای دوشنبه و سه‌شنبه در شرق و جنوب‌شرق وزش باد‌های شدید رخ می‌دهد که سبب کاهش دید و کاهش کیفیت هوا در این مناطق می‌شود.

از این به بعد جریمه‌های 700 هزارتومانی تا 2 میلیون و 700 هزارتومانی در انتظار رانندگان متخلف است.

 اجتماع بزرگ محفل قرآنی امام حسنی‌ها امروز از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۸:۳۰ با حضور پرشور خانواده‌ها در مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.‌

 

همزمان با میلاد باسعادت امام حسن مجتبی (ع)، بزرگترین اجتماع قرآنی در استادیوم آزادی با عنوان «محفل قرآنی امام حسنی‌ها» برگزار خواهد شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا گفت:  پلیس امنیت اقتصادی فراجا اجرای طرح‌های سراسری پیشگیری ومقابله با مفاسد اقتصادی را در این ایام در دستور کار خود قرار داده است.

با عنایت به فرمایشات نوروزی مقام معظم رهبری و پرداختن به اصل جهش تولید با مشارکت مردم، بیش از هر زمان باید به مقوله سرمایه گذاری های موثر پرداخت و اقتصاد، صنعت، خدمات و حتی زیرساخت‌های کشور را در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی کشوربجز موارد استثنا که شامل جنبه‌های راهبردی و نظامی می‌شود، به بخش تعاونی و خصوصی واگذار کنیم


بیش از 7 محصول بین المللی و داخلی بین المللی در حوزه برنامه نویسی و بازی سازی، متاورس، NFT، پزشکی و آموزشی توسط بنیان گذاران CIC تولید و راه اندازی شده است.

سازمان هواشناسی برای شدت بارش‌های روز سه‌شنبه ۲۹ اسفند در پنج استان‌ خوزستان هشدار قرمز صادر کرد.            

فرمانده فراجا با اشاره به آمادگی پلیس برای چهارشنبه‌سوری اعلام کرد: افرادی که در این شب اقدام به ایجاد مزاحمت برای دیگران کنند، بازداشت شده و تا پایان تعطیلات نوروزی آزاد نخواهند شد.

امیری سوادکوهی:

نباید برای رسیدن به اهداف خود، سر از پیکر ولی خدا جدا کرد. بهره برداری از کلید واژه های مهدویت، خیانت به ولایت است. 

بر اساس اعلام پژوهشکده اقلیم‌شناسی و تغییر اقلیم پژوهشگاه هواشناسی و علوم جو کشور،  بارش‌های فراتر از نرمال در برخی مناطق کشور طی روزهای آینده و حاکمیت هوای سرد طی دو هفته آتی پیش‌بینی می‌شود.                                

امیری سوادکوهی:

همزمان با ولادت سراسر نور آخرین منجی عالم بشریت، حضرت بقیت الله الاعظم امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، حجت‌الاسلام‌والمسلمین امیری سوادکوهی از محققان و نویسندگان شیعه شیعه در یادداشتی به اهمیت والای دهه فرخندهٔ مهدویت پرداخت.

شرکت کوروش کمپانی برای جلب اعتماد مردم از چهره های مشهور و صاحب نام ورزشی و هنری نیز برای تبلیغات خود استفاده می‌کرد و تا حدودی موفق شد اعتماد شهروندان را جلب کند.

در پی سخنان یکی از مجری مداح های صدا و سیما در برنامه حسینیه معلی و رعایت ننمودن ادب و جایگاه والای امیرالمؤمنین علی علیه السلام در کلمات و قیاس مقام شامخ علوی یا مقام معظم رهبری، حجت‌الاسلام‌والمسلمین امیری سوادکوهی از محققان و نویسندگان شیعه در یادداشتی به این نوع سخنان شبهه برانگیز واکنش نشان داد.

 به سرعت به سردخانه رفتم. این بار با دقت بیشتری به جست‌وجو پرداختم. بازهم نشانی پیدا نکردم. دوباره خوابیدم و باز همان خواب و جست‌وجویی دیگر.