آزادیخواه:

نماینده مردم ملایر در مجلس گفت: به بازرس ویژه رییس جمهور تاکید می‌کنم با هماهنگی دستگاه‌های قضایی فهرستی که در اختیار دارد را ارائه کند و تبیین کند دریافت خودرو در قبال پس گرفتن امضاء بوده است یا خیر؟

عضو شورای مرکزی فراکسیون مردمی انقلاب اسلامی گفت: تنها گزینه فراکسیون مردمی انقلاب اسلامی برای ریاست مجلس شورای اسلامی آقای قالیباف است.

محمد رشیدی عضو هیئت رئیسه مجلس اسامی مهمانان حاضر در جلسه را به قرائت کرد

عنابستانی در تذکر شفاهی:

نماینده مردم سبزوار در مجلس با بیان اینکه شهادت حمیدرضا الداغی نشان داد که سلامت جامعه جانفشانی می خواهد و امر به معروف و نهی از منکر هنوز زنده و پاینده است، از قوه قضائیه خواست تا با قید فوریت به مجازات عوامل این حادثه بپردازد.

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس در باره لیستی که نماینده مدعی واگذاری شاسی بلند به نمایندگان ارائه کرد، توضیح داد.

 عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: لازمه سرو سامان دادن به امور وزارتخانه بزرگ آموزش و پرورش، استفاده از نیروهای کار آمد، توانمند، متعهد و متخصص خود وزارتخانه است.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس در خصوص استیضاح وزیر صمت گفت: در خواست دولت برای تعویق افتادن جلسه استیضاح رد شد.

در ادامه حمایتهای جمع کثیری از نمایندگان مجلس، مبنی بر معرفی دکتر رضا مراد صحرایی به مجلس، نماینده قروه نیز اعلام کرد: در صورت معرفی  به وی رای اعتماد خواهم داد.

نماینده اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در باره واگذاری خودرو به نمایندگان از رئیس مجلس خواست تا با بررسی این موضوع صریح و شفاف جزئیات آن را به مردم اعلام کند.

 نماینده مردم خراسان رضوی، با اعلام حمایت قاطع از دکتر رضا مراد صحرایی، از وی به عنوان بهترین گزینه برای وزارت آموزش و پرورش یاد کرد.

نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: بنا ندارم از امتیازاتی که داده شده است صحبت کنم، اما خوب است هیات رئیسه محترم مجلس شورای اسلامی بیاید تکلیف آن خودروهایی که به نمایندگان داده شد را مشخص کند.

 عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با مثبت ارزیابی کردن  عملکرد  دکتر صحرایی گفت: ایشان مدیری لایق و پای کار هستند و  در صورت معرفی، بی چون چرا از وی حمایت خواهیم کرد.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، حمایت خود را از معرفی دکتر رضا مراد صحرایی به مجلس اعلام‌کرد.

نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی با توجه به  گفته های امروز سرپرست کنونی وزارت آموزش و پرورش "مبنی بر تغییرات مدیریتی  در این وزارتخانه" گفت: با اینکه شناخت کافی از وی ندارم، اما نشان داد که اقدامات  وی هم راستا با دولت و مجلس انقلابی است.

 نماینده بابل در مجلس شورای اسلامی در دیدار با جمعی از پرسنل ارتش جمهوری اسلامی، بر دستان یکی از درجه‌دار ارتشی بوسه زد.

 نماینده مردم بوکان اعلام کرد: با توجه به دانش علمی که دکتر صحرایی دارد، می تواند به خوبی این وزارتخانه مهم را اداره کند.

 تعدادی از نمایندگان در انتخابات ثبت نام نکردند و حدود ۲۲ نماینده رد صلاحیت شدند. تعدادی از نمایندگان نیز در بحبوحه رقابت‌های انتخاباتی انصراف دادند.