اراجیف آن‌هایی که می‌گفتند این انتخابات مهندسی شده، باطل شد

فرمانده کل سپاه گفت: می‌گفتند انتخابات مهندسی شده است و تصورشان این بود که این رئیس جمهور منتخب از صندوق در نمی‌آید، ولی اراجیف آن‌ها باطل شد.

به گزارش راه شلمچه، سرلشکر پاسدار حسین سلامی عصر روز دوشنبه(18 تیر 1403) در مشهد مقدس و در آیین افتتاح دوره 29 طرح ولایت، با بیان اینکه این آمریکا آمریکای 20-30 سال پیش نیست، اظهارداشت: تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان در سال 1357 یک حرکت فراتر از دامنه‌های تصور و باور‌های متعارف در جهان آن روز نه، در طول تاریخ و حتی برای آینده خواهد بود. این یک استثنا بود که جوانانی شجاعانه به سفارت آمریکا که نقطه مدیریت سیطره این کشور بر سرنوشت ملت ایران بود هجوم آوردند و جاسوسانی که در لباس دیپلمات بودند دستگیر کردند و امام (ره) نیز از این حرکت دانشجویان حمایت کردند.

وی افزود: ما قدرت آمریکا را مستهلک کرده ایم، این آمریکا کوچک و ضعیف شده است و قدرت اثر خویش را به خاطر استحکاک و فرسایشی که انقلاب اسلامی در او ایجاد کرده به تدریج از دست داده است. اگر همه قدرت‌های غیرالهی که برخی‌ها مقتدر می‌نامند جمع شوند قدرت آفرینش یک پشه را ندارند.

فرمانده سپاه در پاسخ به این شبهه که شبهه «حمله به عین‌الاسد در حد و اندازه انتقام از سردار سلیمانی نبود» توضیح داد: این حرف در برابری و تناظر درست است، ولی در تاثیر موضوع فرق می‌کند. وقتی شما به یک پایگاه حمله می‌کنید یعنی به تمامیت یک قدرت یعنی بی اعتنایی به تمام آن قدرت یعنی درک حقیقت که شما در میدان پیروز هستید و از چیزی نمی‌ترسید.

سرلشکر سلامی بیان کرد: وقتی شما موشک‌ها را شلیک می‌کنید درست است. بلوغ و ابتکار نبوغ تاکتیکی برای اینکه با دقت تمام و با حداکثر اطمینان از موفقیت و اصابت و با رعایت همه ملاحظات عملیاتی و فنی و تاکتیکی یک عمل سالم انجام دهیم، اما پشت این چکاندن ماشه یک شجاعتی است که فقط از کسی بر می‌آید که به قدرتی ماورای قدرت انسان‌ها متکی است و می‌تواند مسئولیت چنین تصمیمی را برعهده بگیرد.

وی افزود: پشت این چکاندن یک ماشه یک شجاعتی است که فقط از کسی بر می‌آید که به قدرتی ماورای قدرت انسان‌ها متکی است و می‌تواند مسئولیت چنین تصمیمی را برعهده بگیرد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در همین انتخابات مشاهده کردید به محض اینکه دشمن شروع کرد به زخم زبان که ایرانی‌ها به نظام ادبار کردند، مردم در عرض 3-4 روز به صحنه برگشتند و یکباره مشارکت از 40 درصد به 50 درصد افزایش یافت و دوباره محاسبات دشمن بهم ریخت و مایوس و خاموش شد و آرام گرفت.

وی افزود: ملت ایران در شکست دادن دشمن و نشان دادن غلط بودن محاسات دشمن بسیار هنرمند، ماهر و باتجربه است. 

سلامی بیان کرد: می‌گفتند انتخابات مهندسی شده است و تصورشان این بود که این رئیس جمهور منتخب از صندوق در نمی‌آید، ولی اراجیف آن‌ها باطل شد.

سرلشکر پاسدار سلامی ادامه داد: آن‌هایی که می‌گفتند که انتخابات مهندسی شده است و از قبل مشخص است چه کسی از صندوق در می‌آید و تصورشان این بود که این رئیس جمهور منتخب از صندوق در نمی‌آید، ولی بر خلاف تمامی این اراجیف، تمام این حرف‌های بی پایه و اساس آن‌ها باطل شد.

گفتنی است؛ بیست و نهمین دوره طرح ولایت ویژه دانـشجویان سراسر کشور با حضور بیش از 2 هزار دانشجو از سراسر کشور به مدت 40 روز در مشهد آغاز به کار کرد.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار